join us

Kompatibilné prehliadače:

1. Trimester

prvé 3 mesiace tehotenstva sú rozdelené do 4 častí - Rozcvička, Nácvik dýchania (3 typy dýchania - ich nácvik a technika) a samotné cvičenia, ktoré sú zamerané skôr na kondíciu , strečing a cvičenie s loptou. Nakoniec Relaxácia, ktorá vás učí uvoľniť sa a oddychovať.

Vytvorenie tréningového programu cez prípravu, realizáciu až po fázu spustenia trvalo 24 mesiacov a na projekte sa podielalo 5 ľudí.

2. Trimester

4.-6. -ty mesiac tehotenstva je rozdelený tiež po týždňoch. Začína rozcvičkou a pokračuje cvičeniami, ktoré sú ukončované jednotlivými typmi dýchaní. Cvičenia sú skôr relaxačné a strečingové. Každý týždeň končí relaxáciou.

Cvičnia boli natáčané v troch lokálitách. Na Slovensku v dedinke Zbyňov, na pobreží Atlantického oceánu v mestečku St. Jacques a v Savojských Alpách v mestečku Chavanod.

3. Trimester

7.-9.ty mesiac, je pomalou prípravou na pôrod. Vyradili sme rozcvičku a zamerali sme sa na posilnenie svalstva chrbtice, naťahovanie svalstva nôh, ako prevenciu kŕčových žíl, na svalstvo pánve a samozrejme na dýchanie a relaxáciu.

Cvičenka, ktorú môžete vidiet vo videu, ktorá je zároveň jednou z tvorcov série, otehotnela týždeň pred začiatkom natáčania cvičenia.